Meditek Kroki Editörü

Acil Durum Tahliye Planı Hazırlama Aracı
BİLGİ
  • Lisans Deneme Sürümü - 250 TL
  • Boyut 4.30 MB
  • Version 1.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Meditek Yazılım
Meditek Kroki Editörü; acil durum tahliye planlarını kolayca çizebilmeniz amacı ile geliştirilmiş kullanışlı bir programdır.

Meditek Kroki Editörü; acil durum tahliye planlarını kolayca çizebilmeniz amacı ile geliştirilmiş kullanışlı bir programdır.

Kroki Editörü kütüphanesinde bulunan hazır şekil veya simgeler sayesinde artık çizim süreciniz sizi yormayacak. Siz sadece hangi şeklin çizilmesini istediğinize karar vereceksiniz. Yazılım çizim işlemini sizin için otomatik olarak yapacaktır. Aynı kategoride yer alan farklı programlarla saatlerce uğraştığınız çizimlerinizi Meditek Kroki Editörü ile dakikalar içerisinde tamamlayabilirsiniz.

Yazılım çizim alanını katmanlara (layer) ayırarak kullanır ve vektörel çizimler yapar. Diğer gelişmiş vektörel çizimlerin aksine Kroki Editörünü kullanabilmek için herhangi b,r eğitim almanız gerekmez. Bu sayede her seviyeden kullanıcı rahatlıkla kullanabilmektedir.

Temel şekil ve simgeler, sizin seçiminize göre otomatik olarak hesaplanır ve çizilir. Size sadece yerleştirmek ve boyutlandırmak kalır.

Yazılımı kullanarak örnek çizim kütüphanesinden bitmiş bir krokiyi seçip sadece üzerinde düzenlemeler yaparak çiziminizi daha hızlı tamamlayabilirsiniz. Çizim ekranı A boyutlu (A3, A4 vs) çıktılara en uygun olacak şekilde tasarlanmıştır. Sizin tekrardan sığdırma vs. gibi işlemlerle uğraşmanız gerekmez.

Tahliye planlarında bulunması gereken simgeler hazır olarak sunulmuştur ve sadece çift tıklayarak çizime ekleyebilirsiniz. Bir kroki üzerinde olması gerekebilecek tüm temel şekiller hazır olarak tanımlanmıştır. Siz çizmek için uğraşmazsınız, sadece seçersiniz. Kroki Editörü katmanlı (layer) çizimleri destekler. Çok katlı bina krokilerini tek ekranda tasarlayabilir, çıktı alırken katmanları görünmez yaparak her katı ayrı ayrı yazdırabilirsiniz. Acil durum telefonları tablosu, pusula gibi standart çizimler de hazır olarak bulunmaktadır. Siz ayrıca bunları çizmek için uğraşmazsınız.

Çıktı alacağınız her kağıt boyutu için ayrı ayrı çizim yapmanız gerekmez. Kroki Editörü ile yaptığınız çizimler yazıcınızdaki kağıda otomatik olarak sığdırılır. Bilgisayarnızda kayıtlı resim, simge, işaret levhası, firma logosu gibi görsel öğerleri krokiye ekleyebilir, kendinize özgü tasarımlar hazırlayabilirsiniz. Yaptığınız çizimlerin grafik ortamı ne kadar zengin olursa olsun, varsayılan kayıt dosyası metin tabanlı xml dosyadır ve bilgisayarınızda çok az yer kaplar.

Daha Fazla Göster
Meditek Kroki Editörü indir